Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lszija/domains/mt.lsmugimnazija.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2492

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lszija/domains/mt.lsmugimnazija.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2496

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lszija/domains/mt.lsmugimnazija.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3468

Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/languages//lt_LT.mo) is not within the allowed path(s): (/home/lszija/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/lszija/domains/mt.lsmugimnazija.lt/public_html/wp-includes/l10n.php on line 741
LSMU gimnazijos Mokinių taryba renka naują vadovą - LSMU
Sekundėlę...

LSMU gimnazijos Mokinių taryba renka naują vadovą

2019 20 sausio

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazijos Mokinių tarybos nariai (2018 m. pakeisti nuostatai, pagal kuriuos MT prezidentą renka tik tarybos nariai) jau šį trečiadienį (sausio 23 d.) rinks savo naują vadovą, kuris ateinančius metus koordinuos tarybos veiklą, atstovaus mokiniams gimnazijoje ir už jos ribų.

Pirmą kartą Mokinių tarybos veikimo istorijoje turime net 5 kandidatus! Dalijamės su Jumis ištraukomis iš kandidatų motyvacinių laiškų bei rekomendaciniais laiškais, kuriuose mokytojai, kolegos bei draugai, tarybos nariai išsako savo nuomonę, kodėl būtent šis kandidatas galėtų būti puikiu vadovu (rekomendaciniuose laiškuose kalba netaisyta). Norime, kad bent minimaliai susipažintumėte su kandidatais ir bendrautumėte bei bendradarbiautumėte su gimnazijos Mokinių taryba. 🙂

 

Rūta Cyrolytė, III g. B

„Kandidatuoju vėl, nes noriu dirbti toliau. Noriu reprezentuoti Mokinių tarybą, kuri yra užsidegusi noru dirbti ir mokytis. Šiais mokslo metais prie Mokinių tarybos prisijungė labai daug žmonių, turinčių įdomių idėjų, pasiūlymų. Noriu išgirsti kiekvieno nuomonę ir ją perduoti kitiems. Noriu atstovauti savo gimnazijai, kuri man suteikia nuostabių galimybių ir sukuria pačią geriausią aplinką augti ir tobulėti. Noriu eiti ir bandyti toliau, nes žinau, kad kitaip nieko neišmoksiu. Noriu suklupti, suklysti, noriu, kad man nepasisektų, bet tik dėl to, kad iš to galėčiau mokytis. Supratau, kad nereikia bijoti apsikvailinti, nereikia bijoti klausti, užkalbinti, pasiūlyti. Tik tokiais būdais gimsta pačios geriausios idėjos.“

Rekomendacinis laiškas: https://lsmumokykla-my.sharepoint.com/:w:/g/personal/neformalusis_lsmugimnazija_lt/ERcMTHZ69HZLm-m6e6BtR5oBF1V4nao5hRkWsVVu1dkOeA?e=LpSl7S

 

Aurimas Končius, II g. A

„Prie Mokinių tarybos prisijungiau tik šiais metais, bet įvairiuose renginiuose stengiausi padėti jau nuo praeitų mokslo metų pradžios. Mokinių taryboje stengiuosi būti aktyvus, dalyvauti visur, kur turiu galimybių, ir kuo daugiau įsitraukti į MT veiklą. Aš pretenduoju į LSMU gimnazijos Mokinių tarybos prezidento postą, nes esu atsakingas, pareigingas, spontaniškas ir komunikabilus. Paskirtas užduotis atlieku laiku ir, kiek įmanoma, kokybiškai. Bendravimas man nėra problema, atvirkščiai, tai malonumas. Aš mėgstu naujus iššūkius ir mokykloje siekiu įgyti kuo daugiau patirties, kuri man padėtų ateityje. Atlikdamas darbą susikoncentruoju į tikslą ir stengiuosi jį pasiekti…“

Rekomendacinis laiškas: https://lsmumokykla-my.sharepoint.com/:w:/g/personal/neformalusis_lsmugimnazija_lt/EfhwurtCrj9Isa_jaUfEAeEBJRUQPCVVw-l8SipUMLn3-w?e=4LxRgs

 

 

Martynas Taparauskas, II g. A

„Prie Mokinių tarybos prisijungiau šiais metais: aktyviai dalyvauju renginiuose, savanoriauju, imuosi iniciatyvos vykdomuose projektuose. Esu įsitikinęs, kad įgytos žinios yra tinkamos šiai pozicijai. Pretenduoju į prezidento postą, nes esu pareigingas, nebijau prisiimti atsakomybę ir mėgstu naujus iššūkius. Patikėtas užduotis visada atlieku kokybiškai ir laiku. Aš galiu dirbti kolektyve, nes esu komunikabilus, visada siekiu įgyti naujų žinių…“

Rekomendacinis laiškas: https://lsmumokykla-my.sharepoint.com/:w:/g/personal/neformalusis_lsmugimnazija_lt/Ed0zFBDaa_ZCh5qz-2uxiqcBiCMPWrJ-2YjEgY1rpAjsvA?e=YjZzOX

 

Vincentas Kuodis, II g. B

„Aš, 10 klasės mokinys Vincentas Kuodis, po pusės metų įvairios veiklos Mokinių taryboje kandidatuoju į  LSMUG MT prezidento postą. Manau, esu tam pasirengęs: turiu reikiamas lyderio savybes, gerą iškalbą ir esu komunikabilus. Šio posto siekiu, nes noriu atstovauti šiai gimnazijai, įrodyti, kad sugebu prisiimti tokią atsakomybę. Nuo pat 6 klasės svajoju būti mokyklos prezidentu, tačiau niekada nesitikėjau, kad kada nors turėsiu šansą kandidatuoti. Manau, kad  per pastaruosius pusę metų dar neatskleidžiau visų savo stipriųjų savybių, tačiau, sėkmės atveju, tapdamas prezidentu, tikrai jas parodysiu. Pasižadu, kad neapleisiu šio posto ir stengsiuosi dar labiau garsinti LSMU gimnazijos  vardą.  Džiaugiuosi, kad turiu tokį didelį palaikymą iš tėvų ir draugų, tikiuosi, kad man pavyks pasiekti tai, ko trokštu jau taip ilgai.“

Rekomendacinis laiškas: https://lsmumokykla-my.sharepoint.com/:b:/g/personal/neformalusis_lsmugimnazija_lt/EXcMvsqdyLxHuCgsAGDfGl0BWGoTOCM_2cuEs1_6nO0f2w?e=VanDQk

 

Justas Zabulis, II g. C

„Prie Mokinių tarybos prisijungiau iš karto, kai pradėjau mokytis LSMU gimnazijoje, ir stengiausi kuo greičiau tapti jos dalimi. Mokinių taryboje stengiuosi būti aktyvus, padėti kitiems, padėti renginiuose ir kuo labiau įsitraukti į MT veiklą.

Labai mėgstu bendrauti ir vienas iš mano mėgstamiausių dalykų yra pažintys su naujais žmonėmis. Mokykloje stengiuosi bendrauti su visais ir padėti jiems įveikti savo problemas. Mėgstu iššūkius, mokausi iš savo bei kitų klaidų. Kadangi mokykloje esu naujokas, žmonės tikisi iš manęs nedaug… Bet aš stengiuosi ir stengsiuosi jiems įrodyti, kad jie klysta.“

Rekomendacinis laiškas: https://lsmumokykla-my.sharepoint.com/:w:/g/personal/neformalusis_lsmugimnazija_lt/EeiPXkDL7SFLt1EtoBkz2KABA8DRkxLNb5QIvMVHkZ0xMQ?e=OnJMzS

 

 

 

Seredžiaus g. 4, 205 kab.

Kaunas

mokiniutaryba@lsmugimnazija.lt

+37067323464

© Greetings From ChooseWeb