Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lszija/domains/mt.lsmugimnazija.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2492

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lszija/domains/mt.lsmugimnazija.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2496

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lszija/domains/mt.lsmugimnazija.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3468

Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/languages//lt_LT.mo) is not within the allowed path(s): (/home/lszija/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/lszija/domains/mt.lsmugimnazija.lt/public_html/wp-includes/l10n.php on line 741
Akustinis koncertas „Partizanų šūvių aidais“ - LSMU
Sekundėlę...

Akustinis koncertas „Partizanų šūvių aidais“

2019 10 vasario

Akustinis koncertas „Partizanų šūvių aidais“
Renginio nuoroda FB: https://www.facebook.com/events/2245965288776645/

Žmonės, išdrįsę pasipriešinti mūsų tautos destrukcijai, išsaugoję jos vertybes ir parodę kelią Lietuvos laisvės link…
Tai – partizanai. Jie nesutiko su nuosprendžiu, jog sava, gerai pažįstama ir mylima žemė bei jos žmonės bus atiduoti okupantams.
„Svarbiau už tiesą ir laisvę paaukoti ne gyvybę, o visą gyvenimą“, – sakė partizanų vadas Balys Vaičėnas. Mes, LSMU gimnazijos bendruomenė, taip pat turime pareikšti dėkingumą ir pagarbą žmonėms, kurie „nepametė“ savo įsitikinimų visą gyvenimą, nors, deja, jų gyvenimas, tapus partizanu, dažnai nutrūkdavo pačioje jaunystėje. Reikia visai nedaug…
Geriausias būdas tai padaryti – tiesiog ateiti į LSMU gimnazijos Mokinių tarybos, mokinių bei mokytojų organizuojamą akustinį vakarą „Partizanų šūvių aidais”, skirtą 1949 m. Vasario 16-osios LLKS deklaracijos pasirašymo 70-mečiui paminėti. Daug talentingų LSMUG mokinių Jus džiugins partizanų melodijomis bei poezija. Kviečiame prisiminti istorinius įvykius ir prisidėti prie šių didžių žmonių atminimo.

Lauksime Jūsų Kauno menininkų namuose (V. Putvinskio g. 56). Pradžia 18.00 val. 😉

Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/2245965288776645/

Seredžiaus g. 4, 205 kab.

Kaunas

mokiniutaryba@lsmugimnazija.lt

+37067323464

© Greetings From ChooseWeb