Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lszija/domains/mt.lsmugimnazija.lt/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lszija/domains/mt.lsmugimnazija.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2492

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lszija/domains/mt.lsmugimnazija.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2496

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lszija/domains/mt.lsmugimnazija.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3468
Tradicinių šokių vakaras - LSMU
Sekundėlę...

Tradicinių šokių vakaras

2019 kovo 20

2019 m. kovo 20 d., 19.00 val. LSMU Veterinarijos akademijos Žalčio salėje atsisveikinome su svečiais iš Izraelio, kur turėjome galimybę išmokti tradicinių lietuviškų šokių. Žinoma, mums ,,į pagalbą“ atėjo gimnazijos I-II g. klasių mokiniai.

Seredžiaus g. 4, 205 kab.

Kaunas

mokiniutaryba@lsmugimnazija.lt

+37067323464

© Greetings From ChooseWeb