Sekundėlę...

Šypt: apie laimę ir kitus smagius dalykus

2019 kovo 22

Antrus metus iš eilės kovo 20 d. Kauno mieste minima Tarptautinė Laimės diena. LSMU gimnazijos Mokinių taryba nusprendė neapsiriboti viena diena ir kurti laimę visą savaitę (18-22dienomis).  Galbūt tai tik sutapimas, tačiau savaitės pradžioje į mūsų gimnaziją atvyko ir svečiai iš Izraelio, kurie apsistojo LSMUG mokinių šeimose. Asamblėjos metu svečiai buvo pasveikinti ir pakviesti kartu džiaugtis laimės savaite. O jie tikrai pridėjo savitų laimės prieskonių – antradienio rytą pradėjome mokydamiesi tradicinių jų šokių!

Ko jau ko, bet šokių laimės savaitės metu tikrai netrūko – nuo pirmadienio iki penktadienio kiekvienos ilgosios pertraukos metu kvietėme mokinius dalyvauti aktyvioje, linksmoje mankštoje, kuri dažniausiai baigdavosi masiniais šokiais, o mokiniai judėdami muzikos ritmu kūtė džiaugsmingą atmosferą gimnazijos koridoriuose.

LSMUG Mokinių Taryba  neapsiribojo vien šokiais: dalijome bei visur, kur tik galėjome, klijavome LAIMĖS lipdukus, stengdamiesi priminti mokiniams, kodėl jie jau yra laimingi. Draugai bei nepažįstamieji vieni kitiems siuntė laiškus į LAIMĖS PAŠTĄ, penktadienį, užbaigdami laimės savaitę, kvietėme rinkti pačią gražiausią šypseną! Savo šypseną įamžinti galėjo visi panorėjusieji.  Tiesa, kovo 21 dieną prisiminėme ir Pasaulinę Dauno sindromo dieną, kurios metu visi buvo kviečiami prisidėti prie akcijos #nenurašykopalaikyk ir mūvėti skirtingas kojines, taip išreikšdami palaikymą ir toleranciją žmonėms su Dauno sindromu bei jų šeimoms? Džiugu, jog gimnazijoje matėme ne vieną mokinį ir mokytoją, kuriam ši diena buvo ne tik ,,spalvotų kojinių diena“, bet ir puiki proga pagalvoti apie savo paties gebėjimą priimti kitus ir juos palaikyti.

 Kovo 20 d., kai Tarptautinė Laimės diena yra švenčiama oficialiai, Mokinių tarybos nariai mokinius ir mokytojus ryte pasitiko su dainomis, kurios  privertė nuoširdžiai nusišypsoti…

            O ar ne nuo šypsenos viskas prasideda?  Nusišypsokime vieni kitiems ir prisiminkime, jog Tarptautinė Laimės diena yra švenčiama tik kartą per metus, o likusias 364 dienas galime džiaugtis ir dėl paprastų dalykų!

 

 

Seredžiaus g. 4, 205 kab.

Kaunas

mokiniutaryba@lsmugimnazija.lt

+37067323464

© Greetings From ChooseWeb