Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lszija/domains/mt.lsmugimnazija.lt/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lszija/domains/mt.lsmugimnazija.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2492

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lszija/domains/mt.lsmugimnazija.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2496

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lszija/domains/mt.lsmugimnazija.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3468
LSMUG Muzikos festivalis-konkursas su ANTIKVARINIAIS KAŠPIROVSKIO DANTIMIS ! - LSMU
Sekundėlę...

LSMUG Muzikos festivalis-konkursas su ANTIKVARINIAIS KAŠPIROVSKIO DANTIMIS !

2019 kovo 27

Ar prisimenate praėjusius metus, kai kvietėme Jus pasitikti vasarą su Linu Adomaičiu LSMUG muzikos festivalyje-konkurse, kuriame pasirodė ne vien mūsų gimnazijos mokiniai, bet ir mokiniai iš kitų Lietuvos mokyklų.

Šiais metais gegužę taip pat pasitiksime festivalyje-konkurse, kurio pagrindiniais svečiais bei komisijos nariais taps… ANTIKVARINIAI KAŠPIROVSKIO DANTYS !

Seredžiaus g. 4, 205 kab.

Kaunas

mokiniutaryba@lsmugimnazija.lt

+37067323464

© Greetings From ChooseWeb