Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lszija/domains/mt.lsmugimnazija.lt/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lszija/domains/mt.lsmugimnazija.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2492

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lszija/domains/mt.lsmugimnazija.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2496

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lszija/domains/mt.lsmugimnazija.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3468
Tarptautinė šokio diena ! - LSMU
Sekundėlę...

Tarptautinė šokio diena !

2019 balandžio 24

Ar žinojote, jog balandžio 29 dieną visame pasaulyje yra minima Tarptautinė šokio diena? Choreografijos mokytoja Eglė Glinskienė, I-II g. klasių tautinių šokių kolektyvas bei LSMUG MT balandžio 29 d. ilgosios pertraukos metu, kviečia kartu su jais pasimokyti lietuvių liaudies šokių žingsnelių. Susitinkame I-ojo aukšto fojė!

Seredžiaus g. 4, 205 kab.

Kaunas

mokiniutaryba@lsmugimnazija.lt

+37067323464

© Greetings From ChooseWeb